Альтернативна енергетика

сонячна електростанція
Сонячна електростанція. Альтернативна енергетика.  Зелений тариф.

Бажаєте отримати повну незалежність від загальної електромережі? Тоді вибором сонячної електростанції слід зайнятися вже сьогодні. Ви забудете про періодичні обриви, що трапляються на загальних лініях. Не потрібно буде очікувати й чергового підвищення електричного тарифу. Ті сонячні батареї, які ви замовите в нашій компанії, гарантують вам значну економію.

Доцільність монтажу сонячної електростанції

Власна електростанція є набагато дешевшим варіантом, ніж протяжка до вашого будинку окремої лінії електропередач. Кошти, вкладені в самостійну енергогенеруючу систему, не тільки окупляться, а й стануть джерелом постійних прибутків. Наші фахівці підберуть для замовників саме ту сонячну електростанцію, ефективність роботи якої буде максимальною.

Перейти на “зелений тариф” – зручно та вигідно

Експлуатація сучасних сонячних панелей однозначно є вигідною. Після того, як наші майстри закінчать всі налагоджувальні роботи, ви:

  • перестанете оплачувати електроенергію;
  • зможете продавати вироблену енергію самій державі;
  • отримаєте чисте та на 100% безпечне джерело дешевої електрики;
  • будете користуватись надійним обладнанням із високим експлуатаційним ресурсом.

Фахівці нададуть вичерпну консультацію про те, яка з моделей стане оптимальною. Наша компанія має все обладнання та компоненти, що забезпечують швидкий монтаж батарей та їх якісний ремонт. Власна електроенергія з’явиться у вас дуже скоро.

Наші переваги

Замовнику слід тільки оформити заявку. Після уточнення всіх деталей наші фахівці негайно займуться проектуванням системи та визначенням її оптимального складу.

Ми успішно встановимо типову конструкцію та реалізуємо індивідуальний проект. Незважаючи на ступінь складності робіт, вони будуть виконані оперативно, а їх вартість буде помірною.

Потрібна професійна консультація?

Задайте запитання і ми зв’яжемось з Вами в найближчий час.